O NAS

Biuro projektowe MIPLAN

powstało w 2009 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem inżynierów budowlanych zajmującym się przygotowaniem kompletnej dokumentacji budowlanej.

Oferujemy doradztwo i obsługę na każdym etapie procesu budowlanego, od podjęcia decyzji inwestycyjnej, przez koncepcje, kompletny projekt architektoniczno-budowlany (projekty budowlane, warsztatowe, wykonawcze), kalkulację kosztów inwestycji (kosztorys budowlany) po obsługę budowy - kierownik budowy, nadzór inwestorski oraz nadzór autorski nad realizowanymi projektami. Sporządzamy projekty konstrukcji: żelbetowych /monolityczne oraz prefabrykowane/, stalowych, drewnianych i murowanych. Oferujemy również profesjonalne inwentaryzacje budowlane.

Swoje doświadczenie zdobywaliśmy w najlepszych biurach projektowych na Śląsku, braliśmy udział w projektowaniu wielu prestiżowych obiektów budowlanych na terenie Polski. Na stałe współpracujemy z doświadczonymi projektantami posiadającymi wieloletnie doświadczeniem zawodowe

Regularnie się doszkalamy oraz wprowadzamy nowe rozwiązania, aby wykonywanych dla Państwa projektach móc korzystać z bogatego i sprawdzonego wachlarza rozwiązań oraz nowoczesnych technologii.

Czym się zajmujemy

Naszą specjalnością jest projektowanie konstrukcji budowlanych i inżynierskich z wykorzystaniem modelowania komputerowego bazującego na FEM. Zajmujemy się również wykonywaniem profesjonalnych inwentaryzacji budowlanych wszelkich obiektów budowlanych. Przyjmujemy również zlecenia na usługi outsourcingowe w zakresie projektowania konstrukcji jak również przygotowania dokumentacji budowlanej - warsztatowej.


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani lub mają jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z Naszą firmą